Cinemekan.com - Full Film izle
Hoşgeldiniz MisafirFacebook Sayfamızı Beğenin
Gerekli linkler

Fikir Panosu Aklınıza gelen her konuda her fikri paylaşın...

Lütfen Bekleyin...
Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.
Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 12.02.2011, 17:25   #1 (permalink)
Üye Profili
binbaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Bilgileri
Üyelik tarihi: 30.11.10
Bulunduğu yer: kocaeli
Üye No : 148840
Cinsiyet : Bay
Mesajlar: 653
Tecrübe Puanı: 94
Rep Puanı : 9011
Rep Derecesi : binbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artistbinbaşı : o bir Artist
Seviye: 23 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Ruh Halim:

Aktiflik: 0 / 557
Güç: 217 / 5933
Deneyim: 30%
Standart Anne-Oğul İlişkisi ?

Anne-Oğul İlişkisi ? , FULL HD izle


Bugün,toplumsal sorunlarımızdan bir diğerini ; anne ve erkek çocuk ilişkisinin nasıl olması gerektiğini,Sınırları aşarsak nasıl bir çocuk yetiştirildiğinin üzerinde duracağız tabii ki aklımızın erdiği kadar.!


Bütün erkek çocukları için anne kucağı çok değerli ve önemlidir. Çünkü erkeğin,annesiyle küçük yaşlarda kurduğu ilişki,onun ileriki yıllarda özgüvenini, sosyal ilişkilerini, hatta ne tip kadınlardan hoşlanacağını etkiliyor.Erkek çocuklarının hayatlarındaki ilk kadın ve öğretici kişi anneleridir. Anneyle oğlu arasındaki ilişkiyi bu denli özel yapan etken de budur.


Çocuk annesinden hayatı sevmeyi öğrenir

Annenin çocuğuyla büyük bir ilgiyle bir şeyler yapması, paylaşması,çocuğun sağlıklı gelişimi açısında oldukça önemlidir. Bu şekilde anne ,oğluna yaşama sevincini aşılar. Sıradan gibi görünen güzel anların paylaşılması, çocuğun hayatı boyunca sürecek olan sevgiyi büyütür.
Bu sevgi, sadece çocuğun mutlu bir birey olarak yetişmesini sağlamıyor. Aynı zamanda kendine ve başkalarına güvenmeyi de öğretiyor. Çünkü erkek çocuğunun annesiyle kurduğu ilişki, diğer ilişkileri için de bir model oluşturuyor.

Kızlarla olan ilişkide anne bir model sayılır

Erkeğin hayatındaki ilk kadın olan annenin,oğlunun gelecekteki ilişkilerinde belirleyici bir rolü vardır. Örneğin annesiyle arasında bir mesafe olan çocuk, ileriki yıllarda beraber olacağı kadına da mesafeli davranır.
Tersine, annesiyle çok yakın ilişkide olan erkek çocuğun, beraber olduğu kadına da yakınlığı artar. Bu nedenle annenin nasıl düşündüğü ve duygularını nasıl ifade ettiği büyük önem taşır.
Bunun dışında, anneyle baba arasındaki ilişki de, çocuğun psikolojik gelişimi üzerinde etkili.. Birbirine sevgi ve saygıyla yaklaşan bir çift, çocuklarının gözünde böyle bir ilişki modeli oluşturur.


Kadınların dünyasına açılan ilk pencere

Erkek çocuğu annesinin dünyasını görerek, kadınların dünyasını daha yakından tanıma fırsatı buluyor. Karşıt cinse ait dünyanın tanınması da, çocuğun bakış açısının genişlemesini sağlıyor.

Bir erkek için, kadınların dünyasını anlamak, çok geniş bir pencereden bakabilmek anlamına geliyor.
Bir erkeğin hayatına giren ilk kadın olarak anne, çocuk için tam bir gözlem konusu.. Erkek, annesine bakarak kadınlar hakkında bilgi edinir ve onları anlamaya çalışır. Bu şekilde anne farkında olmadan kendi kişiliğinde barındırdığı kadınlara özgü davranışlar sergileyerek, oğlunun gözlemlerine müthiş bir malzeme verir.Bunun dışında annenin derin duygusallığı da erkek çocuğu için keşfedilmeyi bekleyen bir hazine.. Çocukların yaşları ilerleyip, annelerini anlamaya başladıklarında, kadınlara özgü duyguları ayırt etme yetenekleri artar.


Burada Dikkat ! edilmesi gereken o kadar inci çizgi vardır ki ! Çoğu anne bunu göz ardı eder..Sonuçta ortaya bambaşka bir erkek çocuk çıkmasına neden olur belki bilerek belki bilmeden.!

Böyle çocuklara " Anne bağımlısı çocuk " denir ki,bir çok zararları vardır..Nedir peki bu kavram ?
Yetişkin erkek çocuğun,sorumluluklarını yerine getirmeme yada yerine getirmek zorunda kaldığında,yoğun sıkıntı,bunalım yaşama ve kendi başına karar alamaması.!

Böyle durumlar da çözümü hep anneden bekleme düşüncesine sahip çocuk olma durumunu sürdürmek demektir..Diğer adıyla gölge tipler,birey olamamış kişiler !
Böyle çocukların evliliklerin de,özgüven sorunu başta olmak üzere ki anneleri kişiliklerinin bir parçası olmuştur, eşiyle sık sık tartışmak,evlilikte mutsuzluk,anneye danışmadan karar verememe,hatta cinsel sorunlar yaşanmaktadır..

Baskın karakterli anneler,kendilerine bağımlı çocuk yetiştirirler veya kendi annelerinden yetersiz ilgi görmüş,evlenince de kocasından ilgi görememiş kadınlar, anne olduklarında mağduriyetlerini sızlanarak,hasta olduklarında,sıkıntılarını abartarak çocuklarının ilgisini alan geri planda ki anneler olabilmektedir..Ki çocuklarının evliliklerinde ,gelin-Kaynana sorunları da bu tür annelerin hem geline hem oğluna müdahaleleriyle yaşanmaktadır..


Onun için diyoruz ki sağlıklı,bilinçli,ahlaklı,çocuk yetiştirmede annenin rolü babaya göre çok daha fazladır..Biz de ondan dolayı,annenin kızına ayrı oğluna ayrı olması gereken hareket tarzlarını farrklı iki konu başlığı açarak paylaştık..Her zamanki gibi son söz sizin..Bu paylaşım konuyu eksik ifade etmiş daha farklı şeylerde var diyorsanız buyrun bizimle paylaşın.sizinde katkınız olsun..Kalın sağlıcakla..12-02-2011

Değerli DF site Üyeleri ;

Daha önceden : İslam forumunda " Başörtüsü " " Hadis sünnet birde bunu okuyun " paylaşımında bulunmuştum..Bu bölümün Moderatörü Celal-21 tarafından bu paylaşımlarım gerekçe gösterilmeden ortak paylaşımdan kaldırılmıştı.! " Site Yönetimi ve Sansür " adlı paylaşımla durumu sizlere duyurmuştum..Bizzat Site sahibi Reis araya girerek ayni paylaşımı bir daha yayınlamamı ve bu durumdan haberi olmadığını bildirdi..Tekrar Yayınladım..

Aradan aylar geçti..Celal 21 in İslam Forumunda yayınladığı Din konusunda ki paylaşımlardan katılmadıklarımı ayrı konu başlıkları açarak sizlerle paylaşmaya devam ettim..İlgi gören ve okunan paylaşımlardı..

Ama birdenbire bir şey oldu..Bugün yani 23-03-2011 tarihinde aşağıda yazdığım konuların hepsi ortak paylaşımdan kaldırılmıştı.. İlginçtir kitlenen konu başlığı " Anadolu Aleviliği ve Gizlenen Kutsal kitap seçilmiş gibi paylaşımda tutulmaya devam etmekteydi.!

Sonuç Olarak İslam formu belirli bir tarikatın görüşleri doğrultusunda sizlere agırlıklı olarak Celal 21 adlı üyenin kalemiyle paylaşımlar sunmaktadır..Ve yukarıda belirttiğim uygulamaya da üzülerek söylüyorum, Site Sahibi başta diğer yönetim kadrosu da alet olmaktadır..Maalesef bu forumdaki Zihniyetin egemenliğine tek başıma karşı koyamayacağımdan, Sizleri Celal 21 adlı Moderatörün engin Din Bilgisi ile başbaşa bırakarak İslam forumunda paylaşımda bulunmaktan çekiliyorum..Umarım bu paylaşımımda Kaldırmazlar..:))

Kalın Sağlıcakla..23-03-2011

İslam ortak paylaşım forumundan Kaldırılan paylaşımlarım.

-Türk,Alperen,İslam
-Tasavvuf,Sufilik-
-Habibullah-
-Ahmet Yesevi
-Şamanizm,Türk
-Ömer Hayyam-
-Hz Muhammed Kimdir
-Peygamberimizi Sevmek !?
-Din Manifestom
-Dindeki bidat ve Hurafeler
-Hacı Bektaş Veli
-Kuran'daki biz ifadesi
-Baş örtüsü
-din adamı
-Hadis-sünnet birde bunu okuyun
-Yozlaştırılan islamiyet
-Osmanlı'nın din anlayışı
-Şeyh Edibali
-Kıyamet tarihi.
Bu Filmi Facebook'da Paylaş

Konu binbaşı tarafından (23.03.2011 Saat 19:38 ) değiştirilmiştir..
binbaşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Sık Kullanılanlara Ekleyin
binbaşı Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
masalima (12.02.2011)
Alt 12.02.2011, 18:00   #2 (permalink)
Üye Profili
masalima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye Bilgileri
Üyelik tarihi: 12.12.09
Bulunduğu yer: Yürek Ülkem....
Üye No : 20327
Cinsiyet : Bayan
Mesajlar: 371
Tecrübe Puanı: 41
Rep Puanı : 3680
Rep Derecesi : masalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonelmasalima : o bir Profesyonel
Seviye: 17 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Ruh Halim:

Aktiflik: 0 / 424
Güç: 123 / 5712
Deneyim: 96%
Standart

Anne-Oğul İlişkisi ? , FULL HD izle
İlk olarak bütün annelerin erkek çocuklarının büyüdüklerini kabul etmeleri gerekiyor..Bunun aksine bir durumda kişisel gelişimi tamamlanmamış bireyler yetiştiriliyor..Öncelikle oğlunuzun büyümesine izin verin..Teşekkürler emeğinize..
masalima isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Sık Kullanılanlara Ekleyin
masalima Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
binbaşı (12.02.2011)
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı


WEZ Format +3. Şuan Saat: 00:42.

Online dizi ve film izleme portalı olan sitemiz de geçmiş sinema tarihinde ve günümüz de insanların beğenisine sunulan yüzlerce filmi hd kalitede, aynı zamanda son yıllarda büyük çıkış yapan dizi sektöründe ki yüzlerce yerli-yabancı dizileride izleme fırsatı bulacaksınız. Bilgilendirme: Sitemizde bulunan bütün filmler Vkontakte video , Youtube ve Dailymotion gibi video upload sitelerinden alınarak tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır. Muhtemel telif hakkı ihlalinden kesinlikle cinemekan.com alan adı ve yöneticileri sorumlu tutulamaz.Telif hakkı size ait olan bir eser için bizimle iletişim kurduğunuz takdirde ilgili eser sitemizden kaldırılacaktır.

Powered by vBulletin® Version 3.7.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.